Алкоголь не зробив людей привабливішими в очах споживача

Попри поширену думку, вживання алкоголю не змушує бачити людей привабливішими, ніж у тверезому стані, показує дослідження американських науковців. Натомість алкоголь може додавати впевненості, щоб заговорити з тими, хто вже подобається, пише New Scientist. Стаття опублікована у Journal of Studies on Alcohol and Drugs.

GIPHY

GIPHY

Як перевіряли вплив алкоголю?

Дослідники Стенфордського університету та Університету Піттсбурга провели алкогольне дослідження за участі 18 пар гетеросексуальних друзів-чоловіків, щоб зімітувати звичайні посиденьки з друзями у барі. Усіх їх попросили оцінити привабливість 16 жінок на фото та відео, а потім обрати, з якою вони з найбільше хотіли б взяти учать у наступному дослідженні. Відтак дослід повторили через пів години після випивання учасниками журавлиного соку. Ще через кілька днів провели аналогічне тестування, за винятком того, що чоловікам дали випити журавлиний сік із горілкою у кількості, що підняла концентрацію алкоголю в крові до максимального рівня, який у США ще дозволяє керувати автомобілем. Після цього чоловіки знову оцінювали привабливість 16 жінок, але вже інших.

Як алкоголь вплинув на симпатії?

З'ясувалося, випивка не змінила того, як чоловіки оцінюють привабливість жінок. Утім, зміни стосувалися вибору того, з ким поспілкуватися. Якщо просто після соку учасники часто обирали жінок, які не перебували у їхньому топі найбільш привабливих, то після алкоголю вони вдвічі частіше обирали тих, кого вважали найбільш симпатичними. Із цього вчені роблять висновок, що алкоголь може додавати сміливості й відкинути страх бути відкинутим тими, хто нам більш приємний. Але результати потребують перевірки на більшій і різноманітнішій кількості учасників, а також з більшою кількістю алкоголю.

Кілька причин усе ж не вживати алкоголь

🦀 Алкоголь виявився безпосереднім чинником раку, особливо стравоходу та органів голови і шиї

🧠 Навіть кілька спиртних напоїв на тиждень пов'язують зі зниженими когнітивними здібностями

🧫 Алкоголь, через його метаболіт, змінює кишковий мікробіом