У зоопарку Чилі народилося дитинча білого носорога

У зоопарку Буїн у Чилі народилося дитинча південного білого носорога — виду під загрозою зникнення через полювання людини та руйнування його природних ареалів. Дитинча назвали Сільверіо на честь католицького святого, в день якого він народився. Це вже третє дитинча південного білого носорога, народжене у цьому зоопарку, а також в усій Південній Америці. Про подію повідомили на сайті зоопарку.

Сільверіо з матір'ю у зоопарку. We News English / YouTube

Сільверіо з матір'ю у зоопарку. We News English / YouTube

Що ще відомо про подію?

Дитинча народилося у самки носорога на ім’я Ханна, яка виношувала його протягом 517 днів. Сільверіо мав вагу 74,3 кілограма, за 50 хвилин після народження вже зміг підвестися, а за майже три години матір вперше його погодувала. Народження нового дитинчати у зоопарку важливе для збереження виду, адже у неволі за останній рік народилося лише вісім білих носорогів, а їхня кількість у дикій природі щороку зменшується на тисячу особин.

Сільверіо. Esteban Felix—AP

Сільверіо. Esteban Felix—AP

  • Дитинча рідкісного суматранського носорога народилося в індонезійському національному парку Вей-Камбас на Суматрі. А у Честерському зоопарку в Англії народився представник рідкісного підвиду чорного носорога.
  • Дитинча суматранського носорога, який знаходиться на межі вимирання, народилося у розпліднику національного парку Way Kambas на півдні Суматри.