В Індонезії народився рідкісний суматранський носоріг. А в Англії — рідкісний чорний носоріг

В Індонезії народилося дитинча суматранського носорога, яких нараховується усього менш як 80 у світі, повідомив національний парк Вей-Камбас на Суматрі. Водночас в Англії у зоопарку народилося дитинча рідкісного підвиду чорного носорога, який опинився на межі вимирання, йдеться у повідомленні Честерського зоопарку.

Новонароджене дитинча суматранського носорога. AFP

Новонароджене дитинча суматранського носорога. AFP

Який стан носороженят?

Індонезійське маля суматранського носорога (Dicerorhinus sumatrensis) народилося цими вихідними. Наглядач знайшов його у суботу поруч із матір'ю, самкою Делаєю. Дитинча виявилося самцем вагою 25 кілограмів. Це вже п'яте дитинча суматранського носорога, народжене в нацпарку у напівдиких умовах, і друге цього року. Між тим, в Англії народилося дитинча східного чорного носорога (Diceros bicornis michaeli), чисельність якого складає менш ніж 600 особин у дикій природі. Новонароджене є самкою, яка 12 листопада з'явилася на світ зненацька на очах у доглядальників зоопарку. Зазвичай носороги народжують уночі, але пологи у самки Зурі сталися вдень, коли працівники були поруч. Ім'я дитинчати ще не повідомляють, але зазначається, що воно добре їсть, набирає вагу та сповнене енергії.

Народження чорного носорога у зоопарку Честера. Chester Zoo / Youtube

  • Раніше ми писали про новонароджене дитинча суматранського носорога, чиїм батьком став Андату — самець, який 2012 року був першим суматранським носорогом, народженим в неволі в Азії за 124 роки.