Стійкі до інфекції ГМО-свині дадуть першу відредаговану свинину

Генетично модифіковані свині, створені бути стійкими до вірусного репродуктивно-респіраторного синдрому, можуть стати першим джерелом відредагованого м'яса на ринку. Модифікація геному робить цих свиней невразливими до вірусу, який призводить до суттєвих збитків у тваринництві, тому зробить його економічно доцільнішим. Про таке пише New Scientist, а стаття про відредагованих свиней вийшла у The CRISPR Journal.

Kenneth Schipper Vera / Unsplash

Kenneth Schipper Vera / Unsplash


👋 Слідкуйте за наукою разом з нами — підписуйтеся на наш телеграм та інстаграм, буде цікаво!


Навіщо редагувати свиней?

Репродуктивно-респіраторний синдром свиней (РРСС), що спричиняється вірусом, може ніяк не проявитися у зараженої свині, однак у деяких тварин він спричиняє важку хворобу. Зокрема хвора тварина має проблеми з диханням, стає вразливішою до інших інфекцій, а свиноматки стикаються з нездатністю доносити потомство та зниженою фертильністю, що може суттєво вплинути на поголів'я стада. За підрахунками, лише РРСС завдає фермерам по всьому світу по 2,7 мільярда американських доларів збитків щорічно.

Хоч проти хвороби існують вакцини, але вони не захищають від зараження, а лише знижують важкість перебігу хвороби. Тому дослідники з міжнародної генетичної компанії Genus plc вирішили створити модифікованих свиней, які будуть взагалі невразливими до вірусу РРСС.

Як модифікація врятує тварин від вірусу?

Науковці зосередилися на частині свинячого білка CD163, із якою з'єднується вірус, щоб заразити клітину. У дослідах вони використали інструмент редагування геному CRISPR, щоб точно видалити фрагмент білка. Завдяки цьому вірус більше не зміг зв'язатися з клітинами, однак сам білок все ще продовжував виконувати свою функцію. У результаті, вчені вивели близько сотні редагованих поросят чотирьох елітних ліній, які були стійкими до зараження вірусом, та стануть основою для подальшого розведення.

У компанії впевнені, що до 2025 року вони отримають дозвіл на комерційне розведення редагованих свиней та продаж їхнього м'яса. Процес схвалення технології у США вже триває кілька років і поки що у дослідників немає причин думати, що він не дійде до кінця.

  • Генетично модифіковані організми дедалі більше впроваджуються на ринок. Нещодавно, наприклад, дві країни світу схвалили перші ГМО-банани.
  • А Європарламент запропонував спростити контроль над рослинними продуктами, які зазнали лише нескладних генетичних модифікацій.