Електричний сноуборд прокотив по снігу на швидкості 50 кілометрів на годину

Американська компанія Cyrusher показала електричний сноуборд, який розвиває на снігу швидкість до 50 кілометрів на годину та може проїхати так 20 кілометрів. Від звичайного сноуборда винахід відрізняє потужний електромотор, який розкручує колесо у задній частині дошки, пише про розробку New Atlas.

Електросноуборд у роботі. Cyrusher / YouTube

Електросноуборд у роботі. Cyrusher / YouTube

Як їхати на такому сноуборді?

Загалом поїздка на електричному сноуборді, з огляду на відео компанії, майже не відрізнятиметься від звичайної — сноубордер має так само закріпити черевики на дошці, але додатково розмістити у наплічнику акумулятор, потрібний для живлення. Розмір дошки складає 156 сантиметрів, але вона може витримати вагу у 113 кілограмів. Як показує Cyrusher у відео, їхній сноуборд завдяки двигуну з потужністю у 3 000 ватів може проїжджати не лише прямими схилами снігу, а і долати перешкоди, як-от коріння дерев і пагорби. Щоб керувати сноубордом, потрібно натискати кнопку на ручному пульті керування. Крім того, можна регулювати висоту колеса, щоб пом'якшити відчуття від проїжджання нерівностями.

Презентація електросноуборда. Cyrusher / YouTube

Незвичайний транспорт для води, землі і повітря

☁️ Компанія французького винахідника Zapata показала мультикоптер на турбореактивних двигунах, у якому пілот сидячи може літати на швидкості 250 кілометрів на годину

🌊 А підводний джетпак британської компанії CudaJet дозволяє плисти на швидкості 10,8 кілометра на годину

🛹 На землі ж можна скористатися говербордом корейських інженерів, який їздить на надувних подушках