У віці 114 років помер найстаріший чоловік у світі

У Венесуелі 2 квітня помер Хуан Вінсенте Перез Мора, що мав титул найстарішого живого чоловіка у світі. Він народився ще 27 травня 1909 року, і не дожив півтора місяця до 115 року народження. Про смерть повідомляється на сайті Книги рекордів Гіннеса.

Хуан Вінсенте Перез Мора. Книга рекордів Гіннеса

Хуан Вінсенте Перез Мора. Книга рекордів Гіннеса


👋 Слідкуйте за наукою разом з нами — підписуйтеся на наш телеграм та інстаграм, буде цікаво!


Що відомо про чоловіка?

Хуана Вінсенте Переза Мора (Juan Vicente Perez Mora) визнали найстарішим живим чоловіком 18 січня 2022 року у віці 112 років та 341 день після смерті іспанця Сатурніно де ла Фуенте Гарсія ( Saturnino de la Fuente Garcia), який був за нього старшим на кілька місяців. Сам Хуан своє довголіття приписував тому, що наполегливо працював, відпочивав на свята, рано лягав спати, щодня випивав келих іспанського алкоголю агуардьєнте, любив Бога і завжди носив Його у своєму серці. Чоловік пережив обидві Світові війни, винахід телевізора, прибуття першої людини на Місяць та пандемію ковіду, причому особисто захворів на нього у 2020 році. Він був одружений протягом 60 років, мав шість синів і п'ять доньок, які подарували йому 42 внуків, 18 правнуків і 12 пра-правнуків.

Після Хуана найстарішим живим чоловіком вважається Гісабуро Сонобе (Gisaburo Sonobe) з Японії, якому 112 років.

  • Зі збільшенням тривалості життя пов'язують, серед іншого, збалансоване харчування. Дослідження свідчить, що перехід на здорове харчування може додати десяток років до життя.