У дикій природі вперше помітили жирафу без плям

Жирафеня однотонного кольору зовсім без плям помітили у заповіднику Намібії. Це перша реєстрація такого забарвлення у дикої жирафи, яку зробили усього через кілька тижнів після повідомлення про народження однотонної жирафи в американському зоопарку. Про незвичайну тварину повідомляє Giraffe Conservation Foundation.

Однотонне жирафеня з матір'ю. Giraffe Conservation Foundation

Однотонне жирафеня з матір'ю. Giraffe Conservation Foundation

Що відомо про жирафу?

Першу дику жирафу без плям виявили у приватному заповіднику в Центральній Намібії. Вона належить до підвиду ангольських жираф (Giraffa camelopardalis angolensis), який зазвичай вирізняється великими плямами із загостреними краями, однак у цієї особини колір хутра був цілком коричневим. Цікаво, що трохи більше ніж місяць тому така ж жирафа народилася в зоопарку Теннессі. Намібійська однотонна жирафа теж ще є дитинчам і не відходить далеко від матері. Фахівці Giraffe Conservation Foundation сподіваються, що дві особливі жирафи привернуть увагу до скорочення чисельності цих тварин у дикій природі та допоможуть залучити кошти для їх збереження.

Однотонне жирафеня з матір'ю. Giraffe Conservation Foundation

Однотонне жирафеня з матір'ю. Giraffe Conservation Foundation

  • Дикі жирафи сильно потерпають від руйнування їхнього природного середовища людиною, але зміна клімату теж не проходить для них безслідно. Та, всупереч очікуванням, їм важче даються частіші дощі, ніж спека, свідчить нещодавнє дослідження.