Молодий американець різко повернув голову і зліг з трьома інсультами

Для молодого чоловіка в США гра в піклбол завершилася трьома інсультами. Під час гри він різко повернув голову вбік, внаслідок чого пошкодив важливу артерію, що постачає кров до мозку. Про випадок повідомило видання Daily Mail.

Джоел Гентріх у лікарні після невдалої гри. Daily Mail

Джоел Гентріх у лікарні після невдалої гри. Daily Mail

Як сталася травма?

Джоел Гентріх (Joel Hentrich), 35-річний мешканець Міссурі та батько чотирьох дітей, в кінці минулого року займався улюбленим піклболом — видом спорту, що поєднує риси тенісу, настільного тенісу та бадмінтону. Він вправний гравець, але цього разу все завершилося госпіталізацією. Чоловік різко повернув голову, коли стежив за м'ячем, але раптом відчув наче щось тріснуло з лівого боку в шиї. Після цього у нього почалося сильне запаморочення, він упав і його знудило. З лівого боку тіла він став відчувати поколювання.

Друзі допомогли Джоелу підвестися та викликали швидку. Але коли та доставила його до лікарні, він ще дві години провів в очікуванні разом з пів сотнею інших пацієнтів, перш ніж йому надали потрібну допомогу. Чоловікові провели магнітно-резонансну та комп'ютерну томографії, які вказали, що причиною нездужання став розрив внутрішньої оболонки лівої хребетної артерії. Це одна з найважливіших артерій, яка постачає кров до мозку. Її пошкодження призвело у Джоела до погіршення кровопостачання мозочка, спричинивши три локальні невеликі інсульти.

Що стало з чоловіком після цього?

Пацієнт пролежав два дні, перш ніж спробував встати. Йому вдалося зробити кілька кроків, хоч і нелегко. Але це був хороший знак, оскільки до того було невідомо, наскільки негативний вплив матимуть інсульти на його фізичні можливості. Ще через пару днів його виписали, а згодом він навіть повернувся до піклболу. Джоел каже, що це одна з його пристрастей і він не хоче прожити життя в страху, що з ним може повторися щось подібне. Водночас він хоче підвищити обізнаність про те, що такі травми можуть статися під час занять спортом.