Генна модифікація надала помідорам міцність для збирання комбайном

Генетична модифікація наділила сорти помідорів для свіжого споживання стійкістю до розчавлення, яка уможливить їхній збір комбайнами. Для цього китайські дослідники наділили вразливі помідори геном від сортів, що використовуються в заготівлі і вже давно збираються за допомогою машин. Про дослідження у журналі Nature Plants розповідає сайт журналу Science.

Markus Spiske / Unsplash

Markus Spiske / Unsplash

Навіщо помідорам твердість?

У 60-х роках минулого століття селекціонери вивели продовгуваті сорти помідорів, що легко витримують удари та стійкі до розчавлення. Завдяки цьому томати стало можливим збирати не вручну, а за допомогою збиральних машин, суттєво прискоривши та здешевивши виробництво. Однак ці сорти втратили яскравий смак, отримали товстішу шкірку, а приготування зазвичай перетворює їх на соус. Щоб забезпечити стійкістю до механічного збирання і сорти, які призначені для вживання сирими, науковці Китайської академії наук вирішили наділити їх геном від помідорів для заготівлі.

Що вдалося науковцям?

Дослідники проаналізували геном помідорів сорту Рома — поширеного овального томата для консервування та виготовлення томатної пасти. Як з'ясувалося, за видовжену форму, стійку до ударів та розколювання відповідає варіант гена Solyc08g061910, що контролює сотні інших генів, залучених до розростання клітин. Через його активність зав'язь квітки росте не рівномірно в усіх напрямках, формуючи круглий плід, а її клітини швидше розростаються в одному напрямку, утворюючи продовгуватий плід.

Використавши технологію генетичного редагування CRISPR вчені наділили варіантом гена Solyc08g061910 від помідорів Рома круглі помідори сортів для свіжого споживання TB0249 та Айлза Крейг. У результаті замість круглих томатів вони отримали продовгуваті, які набули стійкості до розчавлення, невластивої оригінальним сортам, але не втратили від цього смакових якостей. Надалі вчені ще тестуватимуть їхні модифіковані помідори, щоб впевнитися, що вони готові до виходу на ринок.

  • Генетична модифікація також може зробити помідори кориснішими, збільшивши в них вміст вітаміну D.