Два місяці лежання збільшили рівень цукру в крові, всупереч дієті

В учасників дослідження, які два місяці провели лежачи, збільшився рівень глюкози у крові та зменшилася чутливість до інсуліну, всупереч тому, що вони знизили споживання калорій і не набрали вагу. Дослідження опубліковане британськими науковцями у журналі Clinical Nutrition.

GIPHY

GIPHY


👋 Підпишіться на наш телеграм-канал! А ще у нас є ютуб 🎬


Навіщо так довго лежати?

Люди вже кілька десятиліть літають у космос, але так ще й не дісталися іншої планети. Однією з перешкод є те, що космічні польоти надзвичайно дорогі, а наука все ще достеменно не знає, що відбувається з людським організмом за невагомості і як полегшити його адаптацію. Прагнучи це з'ясувати, на Землі проводять дослідження з постільним режимом, під час якого учасники проводять тижні або й місяці лежачи з піднятими ногами та опущеною головою, не підіймаючися навіть до вбиральні чи для їди. У такому положенні, як і в невагомості, кров не може звично опускатися до ніг і припливає до голови, а через малорухливість відбувається втрата кісткової і м'язової маси. Розуміння змін в організмі за таких умов згодиться і для вивчення здоров'я людей на Землі, що через хвороби прикуті до ліжка або малорухливі з інших причин.

Науковці Університету Бата та Ноттінгемського університету теж провели дослідження з постільним режимом. Але якщо зазвичай порівнюють показники здоров'я до та після тривалого лежання, то тепер вчені зосередилися на метаболічних показниках 20 дорослих здорових чоловіків під час постільного режиму, який тривав 60 днів. Вчені хотіли знати, як впливатиме лежаче життя на регуляцію рівня цукру в крові, якщо дієта учасників буде модифікована з урахуванням малорухливості, щоб не призвести до набору ваги.

Як лежання вплинуло на здоров'я?

Результати вказують, що попри коригування дієти і підтримання ваги у межах норми, в учасників погіршилося метаболічне здоров'я. Чутливість тканин до інсуліну знизилися на 24 відсотки, тоді як рівні глюкози у крові збільшилися — у середньому на 6 відсотків вдень і на 9 відсотків уночі. Така тенденція збільшує ризик розвитку важких захворювань, як-от діабету другого типу, але наразі незрозуміло, чому вночі ефект проявляється більше.

Таким чином, результати свідчать, що підлаштування дієти до витрат енергії недостатньо для підтримання адекватної регуляції рівня глюкози крові, якщо організмові не вистачає навантажень. Та вчені підозрюють, що показники учасників були б гіршими, якби вони харчувалися як зазвичай. Якщо наступні дослідження допоможуть з'ясувати, що стоїть за виявленою закономірністю, це можна буде використати для зменшення ризиків метаболічних розладів у людей у космічних подорожах, а також у прикутих до ліжка пацієнтів.