Дрон політав із 200-кілограмовим навантаженням

Компанія Volocopter показала політ свого вантажного дрона VoloDrone, який може здійнятися у повітря із вантажем у 200 кілограмів. Повністю електричний VoloDrone має 18 гвинтів та радіус роботи у 40 кілометрів, повідомляє компанія на своєму сайті.

Volocopter

Volocopter

Німецька компанія-розробник літального електротранспорту Volocopter показала у польоті свій вантажний дрон, який має перевозити до 200 кілограмів вантажу. Дрон є продовженням концепції аеротаксі від Volocopter Volocopter 2X, і також має 18 гвинтів та є цілком електризованим, виконуючи політ на відстань до 40 кілометрів. У висоту VoloDrone складає 2,3 метра, а діаметр його рами для гвинтів складає 9,2 метра. VoloDrone може здійнятися на висоту близько 20 метрів, а вантаж слід розміщувати між його шасі, на які він приземляється.

Це не перший політ VoloDrone і компанія продовжує його випробування для майбутньої сертифікації. Дрон може як самостійно рухатися заданим маршрутом, так і під керівництвом оператора, що згодиться і в пошуково-рятувальних операціях, і в роботі на будівництвах абощо.

Volocopter

Volocopter відома своїми аеротаксі і нещодавно ми розповідали про перший політ одного з їх варіантів літакового типу VoloConnect, який політав трохи більше двох хвилин без екіпажа.

Дрони з важкої вагової категорії

🎒Американським дроном Hera можна передати щось 15-кілограмове, а потім скласти його у рюкзак

⛽50-кілограмовий дрон Firefly може підняти до 45 кілограмів за допомогою чотирьох гвинтів і бензинового двигуна