Suzuki показала квадроцикл для підіймання сходами

Компанія Suzuki показала концепцію квадроцикла MOQBA, який може підійматися сходами. Він складається з чотирьох «ніг» з колесами на кінцях, які можуть і їздити, і крокувати. Крім того, пасажирське сидіння можна замінити, наприклад, на ноші, щоб використовувати квадроцикл для транспортування пацієнтів. Про це розповіло видання New Atlas.

Концепція MOQBA. Suzuki

Концепція MOQBA. Suzuki

Що ще відомо про квадроцикл?

MOQBA може розвивати швидкість до 32 кілометрів на годину та пройти до 80 кілометрів на одному заряді акумулятора. На сходи MOQBA підійматиметься, найімовірніше, повільно переставляючи кожну кінцівку. Утім, пасажирське крісло завдяки стабілізаторам лишатиметься у рівному положенні навіть якщо квадроцикл буде нахилений. Такий пристрій стане у пригоді для бригад швидкої допомоги, щоб зручно транспортувати пацієнтів, а також для людей похилого віку чи для доставки. Утім, коли Suzuki покаже готовий прототип, поки невідомо.

Варіант пасажирського сидіння з ношами. Suzuki

Варіант пасажирського сидіння з ношами. Suzuki

  • Раніше ми розповідали про роботів, які вміють і їздити, і ходити. Наприклад, ANYmal із колесами на кінцівках може так само вилазити на сходи чи інші невисокі перешкоди.