Екологія
Екологія

Розміри дорослих особин промислових видів риб зменшилися через потепління морів

Дослідники проаналізували розміри тіла кількох видів риб різних вікових груп з Північного моря та західного узбережжя Шотландії, про що вони пишуть у журналі Journal of Applied Ecology. Виявилося, що молоді особини стали більшими, а дорослі — меншими в обох регіонах. Ці зміни корелювали з підвищенням температури моря, підтверджуючи, що глобальне потепління впливає на розмір промислових видів риб.

Hans-Petter Fjeld / Wikimedia Commons

Hans-Petter Fjeld / Wikimedia Commons

Як потепління впливає на мешканців морів?

Водне середовище значно впливає на ектотермні організми, що одержують тепло переважно ззовні, а не завдяки внутрішнім процесам. Внаслідок глобального потепління температури в морях зростають, збільшуючи потребу організмів у кисні для обміну речовин. В умовах потепління менші за розміром особини краще спроможні збалансувати витрати та поглинання кисню через більше відношення площі поверхні їхнього тіла до його об'єму. Таким чином, очікується, що ектотермні організми, які переживають більш високі температури, матимуть менші розміри тіла. Це явище відоме як правило температури-розміру. Воно впливатиме на риболовлю, але емпіричні дані про цей процес все ще обмежені.

Яке дослідження провели вчені?

Дослідники проаналізували дані з 1970 по 2017 рік, щоб виявити розміри тіла у дорослих та молодих особин для чотирьох комерційно важливих видів донних риб: тріски, пікші, мерлангу та сайди. Вони вивчали два райони, що стикаються із підвищенням температури моря: води біля західного узбережжя Шотландії та Північне море. Потім вчені порівняли тенденції довжини тіла та віку із річними температурами дна моря.

Зв'язок між температурою моря та довжиною тіла риб. Idongesit E. Ikpewe et al

Зв'язок між температурою моря та довжиною тіла риб. Idongesit E. Ikpewe et al

Виявилося, що лише доросла тріска на заході Шотландії не зменшилася в розмірах, тоді як дорослі особини усіх інших видів у обох районах демонстрували зниження довжини. Крім того, середня довжина риб, молодших за чотири роки, збільшилася і також корелювала з підвищенням температури. Таким чином, ці види риб швидше розвиваються при більш високих температурах і досягають менших максимальних розмірів тіла. Вплив цих змін на продуктивність популяцій риб та риболовлю вимагає подальших досліджень.