Пума-альбінос народилася у зоопарку Нікарагуа

У зоопарку Нікарагуа народилося рідкісне дитинча пуми з альбінізмом. Зараз йому близько місяця і воно все ще перебуває під опікою матері та захищене від уваги відвідувачів, повідомляє AFP.

Пума-альбінос із зоопарку Нікарагуа. MaynorValenzuela / Twitter

Пума-альбінос із зоопарку Нікарагуа. MaynorValenzuela / Twitter

Як виглядає маля?

Зазвичай пуми (Puma concolor) народжуються рудими і плямистими, а до досягнення дорослого віку набувають однотонного жовто-коричневого кольору. Між тим, народжене минулого місяця дитинча у нікарагуанському зоопарку є повністю білим. До незвичайного вигляду призвела вкрай рідкісна мутація альбінізму.

Кошеня-альбінос із мамою. MaynorValenzuela / Twitter

Кошеня-альбінос із мамою. MaynorValenzuela / Twitter

За дитинчам ретельно спостерігають, щоб упевнитися у його здоров'ї, і захищають від посторонніх поглядів. Для цього доглядальники зоопарку маленьку пуму тримають з матір'ю та двома іншими кошенятами у зручному лігві загородженого вольєра та і самі уникають контакту з ними. Вони сподіваються, що через два місяці зможуть провести ретельне ветеринарне обстеження дитинчат.

  • Нещодавно інше новонароджене дитинча із зоопарку теж здивувало всіх своїм забарвленням. В американському Теннессі народилося жирафеня з цілком однотонним хутром без характерних цим тваринам плям.