Пітони виявилися вигіднішим джерелом м'яса за курей та свиней

Дослідники дійшли висновку, що вирощування на фермах пітонів може бути економічно та екологічно вигіднішим джерелом м'яса для людей, ніж розведення свиней, курей та іншою більш звичної худоби. Їхні досліди показують, що пітони ростуть дуже швидко протягом одного року і при цьому потребують менше їжі, ніж свійські тварини, зменшуючи витрати на них та слід від їх розведення. І зважаючи на те, що плазуни у багатьох регіонах світу з давнини вживаються у їжу, ферми пітонів можуть прижитися як варіант сталого виробництва м'яса. Відповідне дослідження вийшло у журналі Scientific Reports.

Бірманський пітон. Зоопарк Сан-Дієґо

Бірманський пітон. Зоопарк Сан-Дієґо

Скільки м'яса буде з пітона?

Науковці вивчали утримання та ріст 4 601 плазуна — пітона сітчастого (Reticulated python) та пітона бірманського (Python bivittatus) на двох фермах у Таїланді та В'єтнамі. Протягом року їх тримали на різних раціонах, реєструючи набір маси. Зокрема, тварин годували курятиною, дикими гризунами, рибою, відходами добування свинини, перш ніж гуманно забили їх.

Обидва види пітонів досить швидко росли, за добу набираючи до 46 грамів ваги. Швидкість росту після їди у перші два місяці також виявилося надійною ознакою, якої ваги досягне плазун у дорослому віці. Спостерігаючи за групою бірманських пітонів, вчені виявили, що на кожні 4,1 грама спожитої їжі з пітона можна добути 1 грам м'яса, незалежно від дієти, що приблизно у 2-5 разів ефективніше за добування м'яса з курей, свиней чи корів. Після усунення непридатних частин тіла пітонів все ще залишалося близько 82 відсотків маси тіла, які придатні для використання. Що не менш важливо, пітони могли взагалі нічого не їсти до 127 днів і при цьому втратити дуже мало ваги, але швидко її набравши після того, як поїли. Тепер вчені кажуть, що слід розробити найбільш ефективні та гуманні підходи до розведення пітонів на м'ясних фермах.

  • Крім ферм з пітонами, зробити виробництво м'яса вигідним може вирощування штучного м'яса з клітин тварин у лабораторіях. Про те, як це відбувається, і наскільки далеко ще до штучного м'яса на полицях магазинів, ми писали у матеріалі «М'ясо з пробірки».