Камера спостереження Canon зробить ваші кращі фото без вашого відома

Компанія Canon представила нову камеру PowerShot PX для автономного знімання. Вона виглядає як камера відеоспостереження, проте штучний інтелект підказує їй, коли саме краще почати знімання. Камера може пропрацювати від двох до п'яти годин і відправить ваші найкращі знімки через додаток.

Canon / YouTube

Програмне забезпечення камер вже давно вміє переходити в автоматичний режим відеознімання, який допомагає отримувати кращі кадри завдяки точним налаштуванням, автофокусуванню та автоекспозиції. Так, завдяки датчикам і маркерам, наприклад, для виявлення облич, налаштування камери адаптуються до умов знімання. Втім, це все ще вимагає ручного знімання і пошуку вдалих кадрів після. Canon запропонували поручити це штучному інтелекту, який через 12-мегапіксельну камеру автономно зніматиме, що відбувається навколо, самостійно обираючи найкращий ракурс.

PowerShot PX схожа на камеру спостереження завдяки лінзі, прихованій за прозорим екраном. Вона може обертатися на 340 градусів ліворуч і праворуч, а також нахилятися на 110 градусів вгору і вниз. Втім, для знімання на відстані вона не призначена – zoom лінзи становить 19-57 міліметрів. Проте вона підходить для знімання великих груп людей або портретних знімків.

Canon обіцяє, що PowerShot PX буде автономно стежити за тим, що відбувається навколо, виявляючи не тільки рухи людини, але й найкращі пози та вирази обличчя, перш ніж зробити знімок. Так ніхто з учасників подій не залишиться за кадром, тримаючи в руках камеру, а алгоритми самостійно оберуть найкращі фотографії.

При повній зарядці PowerShot PX може працювати від двох до п'яти годин, а передати ваші зображення зможе на смартфон через мобільний додаток при підключенні до Wi-Fi та Bluetooth. Також є чотири голосових команди, яких камера послухається для активації.


Фото в анонсі: Canon