Каліфорнієць заразився одразу ковідом і мавпячою віспою

Житель Каліфорнії одночасно виявився інфікованим вірусами COVID-19 та мавпячої віспи, повідомляє New York Post. За словами чоловіка, його стан при подвійній інфекції відчувався наче при важкому грипі, але з проявами одночасно ковіду й мавпячої віспи.

Tai's Captures / Unsplash

Tai's Captures / Unsplash

Каліфорнієць Мічо Томпсон (Mitcho Thompson) отримав позитивний результат тестування на коронавірус в кінці червня. Невдовзі після цього він став помічати нетипові для ковіду симптоми, зокрема червоний висип на спині, ногах, руках та шиї. Коли чоловік звернувся до лікаря, той визначив, що пацієнтові не пощастило підхопити одразу дві вірусні інфекції, що привертають зараз найбільшу увагу, вказавши на додачу до ковіду інфікування мавпячою віспою. Тож у хворого відмічалися жар, утруднене дихання, ломота в тілі, озноб і висип, через що він почувався, наче мав важкий випадок грипу. Зараз його стан полегшується.

Лікарі й інфекціоністи повідомили, що збудники ковіду та мавпячої віспи є дуже різними й не виключено, що людина може одночасно заразитися обома, хоч це і дуже рідкісний випадок.