Дрон-кур'єр Zipline спутить посилку з повітря на землю на тросі

Компанія Zipline показала новий підхід до використання дронів у доставці: замість того, аби скидати вантаж, або приземлятися з ним, новий безпілотник спустить замовлення у спеціальному модулі на тросі. Це зробить доставку тихшою, безпечнішою та більш зручною, пояснюють розробники. Нову концепцію Zipline показала на конференції, присвяченій результатам роботи компанії.

Zipline

Zipline

Як віддати посилку, не приземлюючись?

Багато компаній по світу почали розглядати дрони на роль кур'єрів, адже так зможуть здешевити і прискорити доставку. Втім, поки принести замовлення прямо в руки дрони не можуть: вони привозять їх за фіксованою адресою та часто вимагають спеціалізованих місць для посадки. Компанія Zipline, що розробляє дронів-кур'єрів, аби уникнути цієї проблеми, запропонувала спускати замовлення на тросі.

Їхня ідея полягає в тому, що безпілотник спускатиме над місцем доставки модуль із вантажем. Модуль матиме власні двигуни та візуальні датчики, які допоможуть точно приземлитися, а дрон тим часом чекатиме над ним. Крім того, отримувачу посилки не потрібно буде нічого робити: модуль сам вивантажить замовлення. Поки нова система доставки ще проходить випробування.

Zipline

Zipline

Раніше ми розповідали, як завдяки дрону вдалося врятувати життя пацієнта із зупинкою серця. Дрон прибув раніше за «швидку» та доставив дефібрилятор, що зберегло пацієнту час.