Підтримати - Новини науки — nauka.ua | астрономія, медицина, біологія, технології, фізика, хімія

Привіт, це редакція nauka.ua. Нам потрібна ваша підтримка.

Щодня ми ретельно добираємо для вас найцікавіше зі світу науки, розповідаємо простою мовою та пояснюємо, чому це круто. Наша ціль — чесний науково-популярний ресурс без псевдонауки та жовтизни, і для цього ми потребуємо допомоги від наших читачів.

Зараз нас підтримує 348 людей на суму 43 тисячі гривень на місяць. І це дає нам змогу писати по 4-6 великих новин на день, замовляти статті і розбори у позаштатних авторів. Але ми можемо більше.

Так,

* Підтримка у 80+ тисяч гривень на місяць дасть нам змогу найняти ще двох редакторів, щоб писати більше матеріалів  —  і менше повторюватися на вихідних.

* 150+ тисяч гривень дасть змогу збільшити команду до 7 авторів і дозволить малювати комікси, створювати відео- і аудіоконтент — словом, зробити все, чого не встигаємо, але дуже хочемо.

Тому закликаємо вас підтримати нашу роботу та допомогти нам продовжити робити чесний та незалежний новинний сайт про науку українською мовою. Ваша допомога важлива!


Ви також можете оформити підписку на наш патреон та отримувати додатковий контент: розсилку, ранній доступ до матеріалів і багато інших приємних бонусів.

Будь ласка, зверніть увагу, що платіж не одноразовий, а щомісячний! Перекази розглядаються як благодійні внески, зупинити підписку можна у будь-який момент через сервіси вашого банку. Сума пожертвування не підлягає поверненню.
З будь-яких питань пишіть нам на bogdan@nauka.ua


Підтримуючи редакцію nauka.ua, я дозволяю команді надсилати мені листи та погоджуюся з цими умовами.

Підтримайте нашу роботу підпискою

Підтримати за допомогою Liqpay

* Увага! Сума буде щомісяця списуватися з вашого рахунку
Підписка на Patreon